WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Stag 9000
Stag 9000

Stag Geciktirici Sprey

AE-37

Stag Geciktirici Sprey

225,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat Ürünü

Stag Geciktirici Sprey

 
Erken boşalma sorunu olan erkekler hem kendilerini hem de partnerlerini mutsuz etmektedirler. Mutlu bir cinsel yaşantıya sahip olabilmek adına hem bayanın hem de erkeğin aynı derece keyif alması gereklidir. Erkeklerin erken boşalma sorunu nedeni ile bayanlar orgazm olamadan cinsel birlikteliğe son vermektedirler. Bu da onları son derece mutsuz etmektedir. En ucuz stag geciktirici sprey ise bu sorunun önüne geçmektedir.
Bayanların cinsel birliktelikte daha yoğun hazları deneyimleyebilmeleri adına erkeğin daha aktif olmasını sağlamaktadır. Cinselliğin daha keyifli yaşanması adına geciktirici sprey tercih ederek uzun süren cinsel aktivitelere sahip olabilirsiniz.
 

Stag 9000 Geciktirici Sprey Etkisi

 
Cinselliğin çok daha sağlıklı ve de kaliteli yaşanabilmesi adına erkeğin daha uzun süre aktif olmasını sağlayan Stag geciktirici sprey ile birlikte çok daha keyifli cinsel paylaşımlar yaşayabilirsiniz. Farklı fantezilere ayak uydurabilir ve partneriniz orgazm olana kadar sertliğinizi koruyabilirsiniz.
Partnerlerin cinsel anlamda uyumları onların ikili ilişkilerinin de daha uyumlu olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de Stag 9000 içeriği erkeğin daha uzun süre aktif olmasını sağlarken bayanın da hazları deneyimleyebilmesi adına gereken zaman sahip olmasını sağlamaktadır.
 

Stag 9000 Geciktirici Sprey Kullanımı

 
Erkeğin ereksiyon süresini yarım saate kadar daha fazla uzatan Stag geciktirici sprey cinsel birliktelikten 20 dakika önce penise birkaç kez püskürtülmelidir. Ereksiyon halinde olan penis üzerine uygulanmalıdır.

Konu: geciktirici sprey Gaziantep san yerler, Stag geciktirici sprey fiyatı

Keywords: Stag geciktirici sprey online sipariş ver, geciktirici sprey Bolu satış yerleri, Stag geciktirici satış

Etiketler: stag geciktirici sprey, stag sprey, stag 9000, stag 9000 kullanımı, stag geciktirici sprey eczanelerde, stag 9000 fiyatı, stag 9000 satan eczaneler

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2020 Avrupa Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar